PROJEKTY ELEKTRYCZNE

Electromar to firma kompleksowa, posiadamy w swojej ofercie również tworzenie projektów elektrycznych. Zajmuje się projektowaniem instalacji elektrycznych i teletechnicznych wewnętrznych, w pełnym zakresie i dla każdego z typów obiektów. Wykonujemy również projekty przyłączy, sieci i linii niskiego, oraz średniego napięcia, teletechnicznych kanalizacji kablowych i innych instalacji zewnętrznych. W zakres instalacji elektrycznych wchodzą wszelkie instalacji niskiego napięcia wymagane dla obiektów typu: biurowego, handlowego, magazynowego, przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej, obiekty sportowe i służby zdrowia.

Posiadamy wszelkie kwalifikacje do projektowania instalacji

Posiadamy wszelkie kwalifikacje do projektowania instalacji będących w zakresie naszej działalności. Duże doświadczenie zawodowe projektantów i bardzo duża obsada kadrowa pozwala nam zająć się w zasadzie każdym projektem. O szerokim zakresie działalności świadczą wykonane do tej pory projekty
dla obiektów każdego typu. Ścisła współpraca i wymiana doświadczeń z firmami zajmującymi się rozwiązaniami telekomunikacyjnymi i elektronicznego zabezpieczania budynków pozwala projektować nowoczesne instalacje spełniające wszelkie wymagania.

Potrzebujesz indywidualnej wyceny?

Skontaktuj się z nami a zapewnimy ci darmową wycenę w ramach wykonywania usługi!